Teknoloji

Age of Empires 4 Genişleme Paketi The Sultans Ascend Çıktı

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan strateji taktik oyunu Age of Empires 4 için yeni bir ek paket yayınlandı. The Sultans Ascend adlı bu genişleme paketinde şehrinizi savunmak için büyük kuvvetlere liderlik etmeye başlıyorsunuz.
 
Sultan’ın Yükselişi paketi farklı birimler içeriyor
 
 
 
Orta Doğu’da özgün bir sefere çıkmanızı sağlayan bu pakette Japonlar ve Bizanslılar da dahil olmak üzere yeni ordulara komuta ediyorsunuz. Yepyeni bir tek oyunculu hikayede, Avrupa Haçlı Seferleri’ne karşı mücadele veren Müslüman direniş savaşçıları olarak oynuyorsunuz. Tanınmış Müslüman liderlerin hikayelerini, Haçlılarla olan çabalarını ve yaptıkları savaşları takip ediyorsunuz.
 
Ek pakette 8 keşif görevi yer alıyor. Pakette Tapınak Şövalyeleri, Hospitaller Şövalyeleri ve Teutonların Kutsal Tarikatının yanı sıra kadim düşmanlar Moğollara karşı savaşacaksınız. Savaşlar hem karada hem de denizde meydana gelir. Ayrıca yeni kahramanları, yetenekleri ve oyun mekaniklerini kullanmanıza da olanak tanır.
 
Son olarak her bölümde Tuğtekin, Nûreddin, Şirkuh, Selahaddin, Kutuz, Baybars, Şecerüddür ve Barsbay gibi önde gelen Müslüman başkanlar yer alıyor. Türkçe dil destek paketi Steam’de 199,00 TL’ye satışta.

ladikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu