Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli Mahallelerinde Asfalt Çalışması Gerçekleştiriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Güzelyalı ve Değirmenli İlçeleri’nin 3,5 kilometrelik küme yolunda sathi asfalt çalışması yürütüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal kesimde asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu ulaşımını sağlamak için gece gündüz çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Manavgat ilçesine bağlı Güzelyalı ve Değirmenli Mahalleleri küme yolunda asfalt çalışmaları yürütüyor.

GÜVENLİK VE KONFORLU YOL

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı altyapı ekipleri daha önce küme yolunda güçlendirme, şev ve şampanya çalışmaları yapmıştı. Köy Hizmetlerine bağlı asfalt grupları, hazırlıkları tamamlanan küme yolunda sathi asfalt çalışmalarını yürütüyor. 3,5 kilometrelik asfalt çalışmaları tamamlandığında küme yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

TEBRİKLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler sorumlusu İsa Akdemir, Güzelyalı Mahalle Muhtarı Hasan Sevinç ile birlikte yürütülen yüzey asfalt çalışmalarını inceleyerek yolun bölge halkına güzel olmasını diledi.

cavdirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu