Teknoloji

Apple, karma gerçeklik başlığını ve iOS 17’yi tanıtacağı WWDC 2023’ün resmi tarihini açıkladı.

Apple, WWDC 2023 etkinliğinin 5-9 Haziran tarihleri ​​arasında California, Cupertino’daki genel merkezinde düzenleneceğini resmen duyurdu.

Etkinliğin çoğu çevrimiçi olacak ve canlı yayınlara katılım ücretsiz olacak. Ancak Apple, 5 Haziran’da şirketin Apple Park’ta hem geliştiriciler hem de öğrenciler için özel bir etkinlik düzenleyeceğini de duyurdu.

Pek çok kişi, Apple’ın uzun süredir söylentileri olan ve uzun süredir geliştirildiği konusunda hemfikir. nihayet WWDC 2023’te karma gerçeklik unvanını açıklamasını bekliyor.Konferansta Apple, bu cihaz için uygulama geliştirmek isteyen geliştiricilere özel ilgi gösterecek gibi görünüyor.

Kulaklığın, bir PC’ye ve hatta fiziksel el kumandalarına bağlanmaya gerek kalmadan AR ve VR’yi birleştirdiği söyleniyor. Mevcut söylentiler, Apple’ın unvanı 2023’ün sonlarında 3.000 $ karşılığında piyasaya süreceğini iddia ediyor. Ve evet; Eğer bu fiyat gerçekse çok ürkütücü…

Apple’ın ayrıca WWDC 2023 sırasında ilk kez iOS 17’yi tanıtması bekleniyor.

Bu arada Google, I/O 2023 konferansını 10 Mayıs’ta gerçekleştirecek. Microsoft ise Build konferansı için 23 – 25 Mayıs tarihlerini seçti.

daricaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu