Haber

Bekarlığa Veda Partisi Korkunç Detay

Bekarlığa veda partisi için İskoçya’nın Argyll bölgesine giden bir grup arkadaş, eğlenceli anlarını ölümsüzleştirmek için göl kenarına gitti. Arka arkaya poz veren hanımlar, daha sonra fotoğraflara baktıklarında tüyler ürperten bir detay fark ettiler. Fotoğrafta ölen bir çocuğun göründüğü iddia edildi.

DETAYLI TÜYLER ÇATLADI

11 bayan arkadaştan oluşan bir grup fotoğraf için kesilen kütüklerin önünde durdu. Bir sahnede, bazı hanımların maskeli ve kolları havada poz verdiği bir sahnede, tahta bir kütüğün arkasına çömelmiş küçük bir çocuk göze çarpıyordu. Fotoğraftaki çocuğun kim olduğunu araştıran hanımlar, uyurgezer bir çocuğun gölde boğulma hikayesini öğrenince bölgeden kaçtı.

ÇOCUĞUN GÖLDE SİKİ OLDUĞU TEZİ

Bölgenin laneti dilden dile dolaşırken, bu sahneyi filme çeken Mavi Uzunluk’un senaristi Paul Murton, “Otel işletmecisi ile bu konuyu konuşuyordum ve Blue Boy’dan bahsetmişti. ‘Bu,’ dedi, ailesiyle otelde tatilde olan ve geceleri uyurgezerlik yapan küçük bir çocuktu. O bir çocuktu. Dışarı çıkmış, göle düşmüş ve boğulmuştu. Cesedini bulduklarında cildi soğuktan maviye dönmüştü. Otel çalışanı, çatal-bıçak ve tabak gibi şeylerin genellikle görünürde bir sebep olmaksızın yerinde olmadığını fark etmişti – muhtemelen bundan daha uğursuz, bazen üst kattaki koridorda ıslak. Ayak izleri buldular.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu