Haber

EVİYLE BİRİKTİRDİĞİ KİRA PARALARINI YAKTI.

Antalya’da Ali Polat’ın (58) yaşadığı müstakil ev yangında kullanılamaz hale geldi. Polat’ın ev kirası için biriktirdiği kira parası da yangında küle döndü.

Yangın, Kepez ilçesi Vergik Karşıyaka Mahallesi Fatih Terim Caddesi üzerinde bulunan müstakil evde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Ali Polat sabah yan taraftaki köfteciyi açmak için evden çıktı. Polat dükkânda hizmet verirken evden dumanlar ve alevler yükselmeye başladı. Çevredekiler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirirken, Ali Polat koşarak evine gitti. Binanın çatısının ahşap olması nedeniyle yangın kısa sürede büyüdü. İhbarla bölgeye gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yangın, yanındaki başka bir eve sıçramadan söndürüldü.

‘EV KİRALAMAK İÇİN BİRİKTİRDİĞİM PARAYI ALDIM VE YANDI’

Kül haline gelen evine bakarken büyük acı içinde olduğu görülen Ali Polat, “Yan tarafta küçük bir köftecim var ve servis yapıyordum. Dışarı çıkıp baktığımda evden dumanlar çıkıyordu. konut.bağırdım,aradım,arkadaşlarım o sırada itfaiyeyi aramışlar.sizin neden ayrıldığınızı da bilmiyorum.ev tamamen yıkılmış.içeride evin kirası için biriktirdiğim 1500-2 bin tl vardı, ve yandı, “O kadar çaresizim ki, ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu