Ekonomi

Finansal Piyasaları Tek Bir Yerden Takip Etmenizi Sağlayan 8 Kullanışlı Uygulama

Bu uygulamalar ile pazara hakim olacaksınız!

1. Investing.com

Investing.com, hem taşınabilir hem de web sitesi olarak hizmet veren piyasadaki en uygun uygulamalardan biridir. Zengin içeriği ile dikkat çeken uygulamada borsadan altın fiyatlarına kadar pek çok işlem yapılabilmektedir.

2. Yahoo Finans

Yahoo Finance, kapsamlı orta yüzü ile tüm dünyadaki piyasa fiyatlarını ekranlarınıza getiriyor. Bunun dışında ekonomi haberlerini de takip edebilirsiniz.

3. Tradingview.com

Özel grafik şablonları ile piyasa takibi konusunda en başarılı uygulamalardan biri olan Tradingview.com, büyük banka ve finans kuruluşlarından veri sağlamasıyla öne çıkıyor.

4. Google Finans

Türkiye ve dünyadaki piyasaları takip edebilmeniz için Google Finans tam size göre diyebiliriz. Üstelik uygulamada yapabileceğiniz özelleştirmeler ile yatırımlarınızı yakından takip edebilirsiniz.

5. Midas

Midas uygulaması canlı borsa takibi açısından dikkat çekiyor. Dilediğiniz finans şirketinin verilerini anında inceleyebilir hatta şirketlerin geçmiş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

6. FinansCepte

FinansCepte, açıklayıcı teması ile borsa takibi konusunda kullanıcılarına oldukça akıcı bir geri bildirim vermektedir. Öne çıkan özelliklerinden biri de konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi sorgulama yapmanıza olanak sağlamasıdır.

7. CepFinans

Kullanıcı dostu teknolojisi ile kesintisiz bilgi akışı sağlayan CepFinans ile piyasaya hakim olabilirsiniz. Piyasanın güvenli haber kaynaklarını takip edebilir ve kendi portföyünüzü oluşturma seçeneğine sahipsiniz!

8. Döviz

Forex kullanarak piyasalara hakim olabilirsiniz. Borsa ile ilgili günlük haberleri takip edebilir, uzman yorumları ile isabetli atılımlar yapabilirsiniz.

susurlukhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu