Teknoloji

Kötü Çıkış Redfall Xbox Patronu Phil Spencer’ı Bile Üzdü

Co-op oynanışını benimseyen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Redfall maalesef kötü bir ortalama puana sahip. Xbox işvereni Phil Spencer, özellikle oldukça düşük kullanıcı puanlarına sahip oyun için hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Redfall’ın başarısız bir çıkışı var.

Arkane tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan co-op aksiyon oyunu Redfall, oldukça başarısız bir çıkış yaparak bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Steam’de ‘çoğunlukla olumsuz’ etiketine sahip olan oyun, Metacritic gibi puanlama sitelerinde de dip yaptı.

Xbox patronu Phil Spencer da bundan pek memnun değil.

Youtube’da yer alan ‘Kinda Funny Games’ kanalına röportaj veren Phil Spencer, oyunun çıkışındaki başarısızlıkların sorumluluğunu üstlendiğini belirtiyor. Ayrıca hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Xbox’ın işvereni, oyunun 60 FPS’de stabil çalışmadığına dair kendilerine yapılan geri bildirimlerin tamamının doğru olduğunu söyledi.

41 dakikalık yayın sırasında hem pişmanlığını dile getirdi hem de geliştiricilere desteğini sundu.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyunun korkunç bir çıkış yaptığını ve gelecek güncellemelerle bile sorunların pek çözülmeyeceğini biliyoruz. Oyunu deneyimleyen sizlerin niyetini de merak ediyoruz.

haber-babadag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu