Haber

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk dönemi sonunda öğrencilerin karne sevincini paylaştı. Karnelerini Önder Güler’den alan minikler büyük sevinç yaşadı.

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı ilk yarıyılının bitmesiyle birlikte okullarda karne heyecanı yaşandı. Ordu’da da karne dağıtım töreni düzenledi. Altınordu Yeşilyurt Ahmet Karlıbel İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Törene Mehmet Hilmi Güler’in yanı sıra protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Minik öğrenciler karnelerini Lider Güler’den aldı

Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., öğrenciler tarafından kapıda çiçeklerle karşılandı. Mehmet Hilmi Güler, sınıfları tek tek gezerek minik öğrencilere karne dağıttı. Karnelerini Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den alan çocuklar büyük sevinç yaşadı. Önder Güler, karne heyecanı yaşayan çocuklarla sohbet ederek heyecanlarına ortak oldu.

Başkan Güler: “Çocuklarımız kadar biz de heyecanlıyız”

Karne dağıtımında konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, öğrencilerin bu mutlu günlerinde yanında olmaktan ve onlara karne vermekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Öğrencilerin yorucu bir dönemin ardından hak ettikleri tatili aldıklarını ve güç toplayarak ikinci döneme başlayacaklarını belirten Önder Güler, “Bugün biz de en az çocuklarımız kadar heyecanlıyız. Çocuklarımızın karne heyecanına ortak olduk. Ahmet Karlıbel İlkokulu. Çocuklarımız çok mutlu. Yorucu bir dönem geçirdiler. Tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz “İyi tatiller geçirsinler. Tatilde enerjilerini depolayarak yeni döneme hazırlansınlar. Bugün çocuklarımızla çok güzel bir iletişim kurduk ve çok mutlu olduk” dedi.

Karne töreninde Başkan Güler de velilerle bir araya gelerek sohbet etti. – ORDU

gulsehirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu