Haber

MHP Bursa’da Seçim İletişim Merkezi Açıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Bursa’da 14 Mayıs seçimleri için yürüttüğü faaliyetler çerçevesinde Gürsu’da Seçim Bağlantı Merkezi’ni (SİM) hizmete açtı. MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve 28. Tur 1. bölge MHP Bursa milletvekili adayı İsmet Büyükataman, “14 Mayıs’ta kendilerine hizmet edecek bir meclisin oluşması için tüm güçlerini seferber ettiler. Kimse ipotek koyamaz” dedi. Bu milletin iradesi.” .

Açılışta konuşan Büyükataman, “Bu seçim önceki seçimlerden çok daha değerli ve hayati hale geldi. Asırlardır Türkiye üzerine hesap yapan çevreler, 14 Mayıs’ı adeta bir rövanş gibi görüyor. demokratik yollarla sandıkta ipotek edilemez… Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm düşmanlar 14 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmeyi planlıyor. 14 Mayıs’ta kendilerine hizmet edecek bir meclis.Kimse iradesine ipotek koyamaz.Bin yıllık kardeşlik yasamızı kim dinamitlemeye çalışırsa çalışsın, Sünni, doğulu, batılı kafirsin, biz yapacağız. Yüce Allah’ın yarattığı kutsal gözle bu ülkede yaşayan 85 milyon insanı görün ve bugüne kadar olduğu gibi hepsini kucaklayın. Hepsiyle birlikte yol yürüyeceğiz” dedi.

MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve 28. Tur MHP Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı, 28. dönem MHP Bursa milletvekili adayları, MHP il ve ilçe teşkilatları, örgüt sivil toplum temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu