Haber

Tv8,5’te yayınlandı Whoisnext fc 2022’de Halı Saha Turnuvasına damgasını vurdu

Profesyonel spor kulüplerine örnek olarak @who_is_next_fc 1.1MN Takipçi instagram hesapları üzerinden takımda forma şansı bulan futbolcular, aldıkları başarılar nedeniyle birçok kulübün transfer teklifleri yaptığını ve kendilerini tanıtıp kanıtlayabildiklerini ve katıldıkları sosyal medya reklamları, hem sağlanan ücretsiz imkanlar, hem de whoisnext fc üzerinden katıldıkları düzenlemeler. Kendileri için çok keyifli olduğunu ve mesleklerinin olumlu yönde etkili olduğunu söylediler.

Televizyonda ve büyük ligde oynayan birçok oyuncuyla sahada olmanın kendileri için büyük bir fırsat ve onur olduğunu belirterek, ülkemizde bu tür düzenlemelerin olmasının değerinden bahsettiler.

Whoisnext FC Kaptanlarından Sedat KoçÇocukları futbol okullarında takip ettiklerini, ailelerinin isteği ve onayı ile Beşiktaş Eski Futbolcusu Ömer Faruk Kaya eşliğinde Büyük Kulüplerin altyapısında bizzat idam ettirdiklerini söyledi.

Konuşmasına devam eden Koç, anlaşmalı olduğumuz 6 futbol okulunda her hafta sonu antrenörlerimiz tarafından yetenekli oyuncuların takip edildiğini ve tespit edildiğini söyledi. Gerekli bilgiler www.whoisnextfc.com web sitesinde mevcuttur.

Nitekim whoisnextfc çocuklara özel hoca eşliğinde manevi eğitim ve futbol eğitimi vererek başarılı bir futbol kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Whoisnext FC ailesine 2023 yılında başarılar dileriz.

habercilimli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu